• Informacje na temat:

  zdjęcia wnętrza klasy e kombi

Artykuły na temat: zdjęcia wnętrza klasy e kombi
 • Używane kombi klasy średniej za 25 tys. zł

  ...ma do trzech popularnych kombi, które prezentujemy na zdjęciach? Okazuje się, że nijak. Peugeot już dawno temu poprawił precyzję wykonania swoich modeli, Toyota uszlachetniła wnętrza, a Volkswagen(...) i starannym wykończeniem. Kombi, czyli SW, wyróżnia panoramiczny, szklany dach. Opisywana wersja 2.0 HDi jest najbardziej popularną odmianą silnikową w ogłoszeniach. Funkcjonalność 3/5 Za...

 • Mercedes klasy E kombi zaprezentowany!

  Rodzinna wersja nowe klasy E właśnie ujrzała światło dzienne. Czego możemy spodziewać się po luksusowym kombi Mercedesa?

 • Fiat Croma - gra w klasy

  ...średniej. Modelem, który ma to umożliwić, jest nowa Croma. W całej swojej historii Fiat produkował nie tylko małe i tanie autka, ale także obszerne i duże samochody, które dziś zaliczylibyśmy do klasy(...) tys. egzemplarzy) skończyła się era dużych Fiatów. Wydawałoby się, że bezpowrotnie. Taka polityka okazała się jednak błędna. Na produkcji samochodów klasy średniej nie tylko lepiej się zarabia. Kto...

 • Mercedes klasy E kombi - kierowca jest zbędny?

  Bardzo luksusowe i bardzo rodzinne kombi, które z jednej strony potrafi zachwycić osiągami, a z drugiej… wyręczyć nas z konieczności prowadzenia go. Oto co oferuje nowy Mercedes klasy E kombi i jego wersja 43 AMG.

 • Porównanie: BMW 3 Touring, Mercedes C Kombi, Volvo V60

  Mercedes C Kombi stał się dłuższy od poprzednika o 9,6 cm i teraz między zderzakami ma aż 470 cm. Czy to oznacza, że kombi premium klasy średniej już nie zmuszają do wyrzeczeń? Sprawdzamy to w porównaniu z BMW 3 Touring i Volvo V60.

 • Porównanie: BMW 3 Touring, Mercedes C Kombi, Volvo V60

  Mercedes C Kombi stał się dłuższy od poprzednika o 9,6 cm i teraz między zderzakami ma aż 470 cm. Czy to oznacza, że kombi premium klasy średniej już nie zmuszają do wyrzeczeń? Sprawdzamy to w porównaniu z BMW 3 Touring i Volvo V60.

 • Mercedes klasy E Cabriolet zmierza do Genewy

  Już niebawem rodzina Mercedesa klasy E będzie w komplecie, wraz z debiutem wersji z otwartym nadwoziem.

 • Używany Mercedes klasy E W210 (1995-2002)

  ...„Okularnik” także będzie klasykiem, niezależnie od tego co uważają o nim fani Mercedesów. Po upadku legendy czas na jej wzlot: ceny już zaczęły rosnąć.

 • Mercedes C 180 Kombi 7G-Tronic - test

  Nowe kombi Mercedesa zwraca uwagę atrakcyjnym wyglądem. Sprawdziliśmy, czy klasa C ma do zaoferowania coś więcej niż tylko piękne opakowanie.

 • Nowy peugeot 208 z nietypowym wnętrzem

  Nowy model wygląda naprawdę elegancko i bez wątpienia właśnie linia nadwozia będzie jednym z najważniejszych argumentów przemawiających za zakupem tego samochodu. W prezentowanej na zdjęciach wersji Allure, 208 sprawia wrażenie małego auta klasy premium. Nowego Peugeota wyróżnia precyzja pasowania poszczególnych elementów karoserii, oraz charakterystyczne przetłoczenia "otulające" całe auto...