• Informacje na temat:

  zadań cywilnych

Artykuły na temat: zadań cywilnych
 • Audi R8 V10 plus: Dzikość w cywilnych szatach

  Zapomnijcie o downsizing’u. Również o słowie – ekonomia. Nie zaprzątajcie sobie głowy ekologią. To auto rozpieści was dziesięciocylindrowym widlakiem o wielkiej pojemności I takiej samej mocy. Zużycie paliwa – ogromne, komfort – prawie go nie ma, ale jest za dużo radości. Audi R8 V10 pozwala mieć nadzieję, że przyszłości motoryzacji nie zdominują nudne samochody. Jeden warunek – musi to być egzemplarz z plusem.

 • Źle zmierzyli prędkość, kierowca żąda zadośćuczynienia!

  Nie ma rzeczy niemożliwych! Udowodnił to właśnie kierowca z Torunia, któremu udało się dowieść nieprawidłowości pomiaru dokonanego przez policjantów za pomocą wideorejestratora. Ponieważ mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, walczy właśnie o zadośćuczynienie.

 • Link4 żąda zbyt wiele

  Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO) informuje, że firma ubezpieczeniowa Link4 nie wykonuje prawomocnych decyzji GIODO dotyczących sposobu przetwarzania danych osobowych.

 • 150 milionów samochodów Volkswagena

  ...zbudowane z myślą o cywilnych nabywcach. Szybko okazało się, że przestarzała, miejscami wręcz siermiężna konstrukcja, w trudnych, powojennych czasach, ma szereg niekwestionowanych zalet. Auto...

 • Nie płacą OC, bo...to "spisek mafii ubezpieczeniowej"

  W przyrodzie nic nie ginie. Chciałoby się powiedzieć - niestety. To, co udaje się nam zaoszczędzić na stacjach benzynowych, dzięki utrzymującym się od dłuższego czasu względnie niskim cenom paliw, wydajemy na coraz droższe obowiązkowe ubezpieczenie pojazdów od odpowiedzialności cywilnej.

 • Hyundai i20. Świetna baza dla samochodu klasy WRC

  Zgodnie z zapowiedzią Hyundaia, w przyszłym roku na odcinkach specjalnych pojawi się druga generacja i20 WRC, bazująca na najnowszym cywilnym wcieleniu. Choć na razie o sportowym modelu niewiele wiemy, to patrząc na zaprezentowaną właśnie drogową wersję możemy być pewni, że będzie ona bardzo ładna. Ale tak naprawdę, to niejedyny powód, dla którego nowe i20 może się podobać.

 • "Gwiazda Polarna", czyli bardzo szybkie Volvo

  ...i różnić się wyglądem od swoich cywilnych wersji. Czy to się udało? Zacznę od tego, co siedzi pod maską - Volvo S60 T6 Polestar może pochwalić się mocą 329 KM, które generowane są przez 6-cylindrowy...

 • Dane o zużyciu paliwa to bzdury! Nawet na nie nie patrz!

  Gwarancja, którą wydaje sprzedawca kupującemu samochód, nie obejmuje normy zużycia paliwa podanej przez producenta w katalogu auta - uznał Sąd Najwyższy w wyroku. Właściciel auta nie może więc żądać wymiany pojazdu, bo pali ono więcej paliwa.

 • Przedsiębiorcy mogą jeszcze żądać od powiatów zwrotu nienależnych opłat za wydanie karty pojazdu dla samochodów sprowadzonych w ramach działalności swej firmy z państw UE - wynika z uchwały Sądu Najwyższego. Roszczenia o ich zwrot nie przedawniły się.

 • Co dalej Xsaro WRC?

  Dopiero w 2003 roku fabryczna ekipa Citroena planuje udział w pełnym cyklu rajdowych MŚ. W tym roku przed kierowcami Citroena: Philippe Bugalskim, Jesusem Purasem i Thomasem Radstroemem postawiono zadanie udziału w czterech eliminacjach, zaś w 2002 roku w siedmiu.

Zdjęcia na temat: zadań cywilnych
Dyskusje na temat: zadań cywilnych
 • Re: Ostre słowa rajdowca. „Policja z tym nie walczy. Łatwiej się zaczaić”

  powoduje, że w tej formacji nie ma komu myśleć racjonalnie i służba nie realizuje swoich zadań tylko swoje rozkazy. Policja pasożytuje na kierowcach zamiast dbać o bezpieczeństwo. Policja powinna mieć strukturę dwuwarstwową - niższa, mundurowa, dla tłumoków powinna wykonywać ślepo (bo inaczej nie umie) polecenia cywilnych, inteligentnych pracowników wyższego szczebla. Cywil dowodzi armią i cywil

 • Re: Wiesz, że twoje auto jest elementem "zasobów gospodarki narodowej"?

  Nie jestem psychopatycznym sadystą z silną potrzebą mordowania ludzi, ergo (wiem, trudne słowo dla trepa) nie poszedłem uczyć się zabijania. Co do biegania po poligonie, do 50 roku nie powinno to wam sprawiać żadnego problemu, a później jest wiele innych zadań, które możecie wykonywać, biurokracja w tym waszym cyrku jest nie mniejsza niż w urzędach cywilnych, nie mówiąc już o przejściu do szkoleń

 • Re: Ciąg dalszy sprawy zderzenia policyjnej Vectry i Peugeota

  jest w stanie po kojarzyć że kierowcy cywilnych samochodów nie zawsze usłyszą sygnał dźwiękowy (swoją drogą w naszym kraju w porównaniu z innymi są to sygnały bardzo ciche i słyszalne z max 50m(...) manewru po wyprzedzaniu to jest ostatni punkt na liście zadań tuż za podrapaniem się po nosie. Policjanci postępują tak samo w tej sytuacji powinni poczuć się odpowiedzialni. Ale w tym miejscu wchodzi