• Informacje na temat:

  wszystko o bmw m3

Artykuły na temat: wszystko o bmw m3
 • BMW M2

  BMW już na początku lat 70. wywołało furorę dzięki BMW 2002 turbo. Ponad 40 lat temu ten kompaktowy samochód sportowy był wyrazem dążenia BMW do doskonałej dynamiki jazdy, zwinności i kontroli nad pojazdem.

 • BMW bojkotuje rosyjski rynek? Wszystko przez Putina?

  Tajemniczy rosyjski system, który pokonał topowe BMW!

 • Wszystko o BMW!

  ...sprawa z relatywnie nowymi samochodami? Czy przeładowanie elektroniką nie odbija się na jakości, jak to w ostatnich latach było problemem innej prestiżowej marki - Mercedesa? Jeździsz bmw? Nowym, prosto...

 • Wszystko o całkiem nowym BMW!

  Wiemy już wszystko na temat najnowszego dziecka BMW - pierwszego w pełni elektrycznego pojazdu w historii marki - modelu i3.

 • Całkowicie nowe BMW serii 7. Luksus ponad wszystko!

  Mercedes klasy S zyskał groźnego konkurenta. BMW zaprezentowało właśnie długo wyczekiwaną, szóstą już, generację serii 7. Co zmieniło się we flagowej limuzynie z Bawarii?

 • BMW X4 M40i - test

  Zwiększony prześwit zwykle oznacza brak sportowego charakteru. Jednak nie w przypadku topowego BMW X4.

 • Używane BMW 540i V8 E39

  BMW 540i cieszy osiągami i brzmieniem silnika, ale przeczy obiegowym opiniom, że stare 8-cylindrowe samochody są praktycznie niezniszczalne.

 • BMW M3 w warunkach codziennych

  BMW M3 z pakietem Competition, które trafiło do naszej redakcji, jeździliśmy nim zarówno po mieście (do pracy i na zakupy), jak i w dalsze, nawet kilkusetkilometrowe trasy. Czy 450-konne BMW może sprawdzić się jako główny samochód w życiu codziennym?

 • Dookoła Szkocji za kierownicą BMW i3

  To była szybka akcja. Z mediów społecznościowych dowiedziałem się, że mój kupel Krzysztof planuje objechać Szkocję swoim elektrycznym BMW i3. Jako, że termin mi pasował, a z kolegą mieliśmy ciekawe wspólne wspomnienia z czasów licealnych, decyzja była przesądzona. Ja miałem być odpowiedzialny za nawigację, kolega dzierżył kierownicę w dłoniach.

 • Nietypowa usterka BMW serii 7

  ...roku, gdy bliźniaczy problem zanotowano w 7,5 tys. BMW serii 7. Producent twierdził, że rozwiązano go aktualizacją oprogramowania elektronicznych modułów sterujących ryglowaniem drzwi. Wszystko(...) pieszych. Chociaż przedstawiciele NHTSA otrzymali wiele skarg od właścicieli pechowych BMW, do tej pory nie zgłoszono obrażeń związanych z wadą. Akcja serwisowa być może rozpocznie się jeszcze...

Zdjęcia na temat: wszystko o bmw m3
Wideo na temat: wszystko o bmw m3
 • Tak powstaje BMW X4

  BMW opublikowało film, który w skrócie relacjonuje kolejne etapy produkcji nowego X4 (więcej informacji) . Niemal wszystko odbywa się w sposób zautomatyzowany - pracownicy czuwają głównie nad(...) informacji) . W tym celu Niemcy zainwestują w Spartanburgu około 1 mld dolarów, a fabryka - z produkcją na poziomie 450 tys. aut rocznie - stanie się największym ośrodkiem produkcyjnym BMW na świecie

 • Alpina D3 Biturbo - najszybszy diesel świata

  Alpina D3 Biutrbo bazuje na BMW 330d. Do napędu auta służy 3-litrowy, podwójnie turbodoładowany diesel R6 o mocy 350 KM i 700 Nm maksymalnego momentu obrotowego. To, odpowiednio, o 92 KM i 140 Nm więcej niż w 330d. Przyspieszenie od zera do "setki" trwa jedynie 4,6 s, a prędkość maksymalna wynosi 278 km/h. A to wszystko przy średnim (deklarowanym) zużyciu paliwa na poziomie 5,3 l/100 km

Dyskusje na temat: wszystko o bmw m3