• Informacje na temat:

  wersje silnikowe bmw 5

Artykuły na temat: wersje silnikowe bmw 5
 • BMW 6 Gran Turismo, czyli następca serii 5 GT

  Wiemy już, jak wygląda nowe BMW serii 6 Gran Turismo, następca, niezbyt popularnej serii 5 Gran Turismo. Producent z Bawarii opublikował właśnie zestaw zdjęć i kluczowych informacji dotyczących auta.

 • Używane BMW serii 5 (F10) - poradnik kupującego

  BMW stworzyło samochód, którym jeździ się wprawdzie wspaniale, ale gdy się zepsuje, często okazuje się zbyt skomplikowany nawet dla serwisów autoryzowanych.

 • Wiosenne nowości BMW

  Poza modernizacją "jedynki" BMW wprowadzi wiosną inne nowości - modelowe i silnikowe.

 • Sporo nowości w BMW już latem

  Convertible będzie dostępna z napędem na cztery koła xDrive. BMW serii 2 Gran Tourer z kolei otrzyma trzy nowe wersje silnikowe - 216i (102 KM), 214d (95 KM) i 220d (190 KM). Napędzany nimi minivan(...) informacji. Nowe silniki znajdziemy również pod maską BMW seri i3 Gran Turismo - są to wersje 318d (150 KM) i 320d (190 KM). Słabsza z tych jednostek dostępna będzie też w serii 4 Gran Coupe...

 • Wszystkiego najlepszego, BMW M5!

  ...​30 lat temu na drogi wyjechał jeden z najbardziej ognistych sedanów świata - BMW M5.

 • Oszczędniejsze BMW serii 5

  BMW przeprowadza sezonowe zmiany w palecie silnikowej. "Piątka" otrzyma nowego turbodiesla, którego wprowadzono już w X3 po liftingu.

 • Uśmiech politowania tych z BMW

  Lexus od lat nieodmiennie kojarzy się z komfortem i luksusem, bywa nawet nazywany japońskim Mercedesem. Jest jednakże jeden model tej marki, których wolałby raczej zostać japońskim BMW.

 • BMW 1 coraz bliżej

  ...18 września do salonów w Polsce i na całym świecie trafi nowe BMW serii 1. Firma ujawniła już wszystkie dane dotyczącego tego pojazdu. Znane są również ceny na rynku polskim.

 • BMW serii 4 po liftingu

  W połowie cyklu produkcyjnego przyszedł czas na modernizację BMW serii 4. Co zmieniło się w usportowionym modelu z Bawarii?

 • Oto nowe BMW X3

  Pierwsze BMW X3 pojawiło się na rynku w 2003 roku i od tego czasu Bawarczycy sprzedali już 1,5 mln egzemplarzy tego SUVa klasy średniej. Najnowsza generacja wizualnie dość mocno przypomina(...) efekt LED 3D. Aby nadać autu sportowego charakteru, w każdej wersji silnikowej znajdziemy dwie osobne rury, a najmniejsze felgi mają średnicę 18 cali. Tym, czego nie widać, jest poprawiona...

Dyskusje na temat: wersje silnikowe bmw 5
 • Re: Re: Re: Re: Re: ja tam wole AUDI A5

  Audi ma sprzedaż napędu quattro na poziomie połowy sprzedaży, jak nie 60%. Wszystkie mocniejsze wersje silnikowe są dostępne tylko z tym napędem. Co do 200KM z 2l to co za problem - wielkie turbo i to wszystko. Nie dziwi was, że nie stosuję tego w większych modelach ? W małym autku tak nie boli, że przez większość obrotomierza jest 100KM, a w małym kawałku 200, w większym jest to problem.

 • PANIE TOMASZU SLYSZAL PAN KIEDYS TAKIE DLLLUGIE SLOWO JAK "OBIEKTYWIZM"!!!

  patrzac na nowe fury kture kupowali znajomi myslalem sobei wow!! przyklady to BMW M3 i inne wersje silnikowe w rocznikach 2002 - 2004 Lancer VII Golfy IV 2004 Leony itd itd co prawda slyszalem ze ten(...) wyobrazenie na temat nowych aczkolwiek nie samlonowych samochodow. BMW 5 rocznik szacuej na co najmniej 2003 w ksztalcie banana Bora z progiem w miejscu lini okien, 206 bez przodu itd itd normalnie zalamka