• Informacje na temat:

  volvo v 11

Artykuły na temat: volvo v 11
 • Ogniste Volvo 850

  W "Super Motorze" nr 11 z listopada 1995 roku - krótki test Volvo 850 T5.

 • Ruszyła produkcja Volvo V90

  ...​W fabryce Volvo w Torslanda rozpoczęto produkcję modelu V90. Tym samym Szwedzi dopięli program odświeżenia dużych pojazdów serii 90.

 • Volvo 960 - na cztery pory roku

  W "Motorze" nr 2 z 14 stycznia 1996 roku - wrażenia z jazdy Volvo 960.

 • Volvo 850 ma 25 lat

  Volvo świętuje 25-lecie wprowadzenia na rynek modelu 850. Samochód ten był jednym z ważniejszym pojazdów w historii szwedzkiej firmy.

 • Volvo notuje bardzo duży wzrost przychodów

  Ogłoszone ostatnio wyniki finansowe pokazują, że koncern Volvo stabilnie się rozwija, a wprowadzenie nowych modeli przynosi wymierne korzyści - powiedział w czwartek PAP prezes polskiego oddziału firmy Arkadiusz Nowiński.

 • Podobno Volvo projektowano linijką i ekierką...

  W 1950 roku mający zaledwie 20 lat Jan Wilsgaard został zatrudniony przez dział designu Volvo, jeszcze przed zakończeniem studiów w Goeteborgu. Do tego czasu to inżynierowie byli odpowiedzialni za wygląd aut. Decyzję o zmianie tego stanu rzeczy podjął ówczesny dyrektor generalny Volvo Assar Gabrielsson. To on kazał zatrudnić wykształconych stylistów i stworzyć cały dział projektowy.

 • Wypadek pod Mszczonowem będzie wyjaśniać Volvo

  W wyniku czołowego zderzenia Forda C-Max i Volvo XC70 na miejscu zginęła trójka, podróżujących szwedzkim pojazdem, dzieci w wieku 6, 9 i 11 lat. Tragiczna śmierć najmłodszych wstrząsnęła nie tylko polską opinią publiczną. Udało nam się ustalić, że sprawą zainteresowała się właśnie centrala Volvo. Nie powinno to dziwić, szwedzka marka od lat słynie z produkowania najbezpieczniejszych samochodów na...

 • Rekordowa sprzedaż Volvo

  ..., w którym Volvo notowało wzrost sprzedaży. W ubiegłym roku w Europie Zachodniej sprzedaż wzrosła o ponad 11 proc, jednak największym pojedynczym rynkiem jest chiński, na który w zeszłym roku trafiło(...)Wszyscy producenci wdrożyli programy naprawcze. Likwidowano niektóre marki, pozbywano się nierentownych oddziałów. W ramach tych kroków Ford zdecydował się na sprzedaż Volvo. Amerykanie pozyskali...

 • Volvo S90 - wreszcie jest!

  Nowe Volvo S90 powstało w ramach linii stylistycznej, za którą odpowiada Thomas Ingenlath. Przednie światła w technologii LED mają charakterystyczny kształt młota Thora, znany z modelu XC90, natomiast tylne lampy nawiązują do tych, jakie zastosowano w Concept Coupe. Nowa limuzyna jest o ponad 11 cm dłuższa od modelu S80, mierząc 496 cm długości. Auto jest również bardzo szerokie (202 cm...

 • Używane Volvo XC90 (2002-2014)

  Volvo XC90 debiutowało w 2002 roku, było produkowane 12 lat i okazało się wielkim przebojem. To funkcjonalny, bezpieczny i ponadprzeciętnie trwały SUV.

Dyskusje na temat: volvo v 11