• Informacje na temat:

  volvo system hamowania awaryjnego

Artykuły na temat: volvo system hamowania awaryjnego
 • System automatycznego hamowania będzie obowiązkowy

  Lista standardowego wyposażenia samochodów wzbogaci się wkrótce o nową pozycję. Czołowi producenci pojazdów podpisali właśnie porozumienie, w ramach którego zobowiązali się do montowania nowych systemów bezpieczeństwa.

 • Volvo V90. Znamy polskie ceny

  Szwedzi opublikowali właśnie polski cennik nowego modelu V90. Ile zapłacić trzeba będzie za flagowe Volvo z nadwoziem kombi?

 • Volvo chce stworzyć świat bez wypadków

  Czy istnieje samochód w 100% bezpieczny? Jeszcze nie, ale Volvo Trucks zamierza to zmienić. Firma wprowadza do swoich pojazdów kolejne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, dzięki którym pojazdy ciężarowe przewidzą praktycznie wszystkie negatywne zdarzenia na drodze.

 • Nowe volvo V60 (film)

  Gdy po wielu latach liftingów i twórczej niemocy Volvo pokazało nowy model S60, zapowiadano, że to początek renesansu marki.

 • Volvo XC60

  ...przeprowadzanych z prędkością 56 km/h nie pękła w nim nawet przednia szyba. System samoczynnego hamowania w sytuacjach awaryjnych City Safety jest w nim wyposażeniem standardowym. W tym roku Volvo(...)XC60 to najpopularniejszy model segmentu premium w Polsce od kilku lat. W zeszłym roku Polacy kupili ponad 2700 tych aut. To także najlepiej sprzedający się model Volvo na całym świecie. Jest...

 • Opinia czytelnika o Volvo S60. "To auto tęskni za mną"

  Volvo S60 to samochód dobrze znany na naszych drogach. Od dwóch lat dostępna jest druga generacja tego modelu.

 • Używane Volvo S60/V60 (2010-)

  Model S60/V60 ostatecznie zerwał z wizerunkiem Volvo jako auta o kształcie cegły. Auto wygląda wciąż supernowocześnie, jest też... superskomplikowane.

 • Wpadka szwedzko-chińskiego Volvo

  Samochody spod znaku Volvo od wielu lat nazywane są twierdzami na kołach. To właśnie szwedzcy inżynierowie jako pierwsi na poważnie zajęli kwestią bezpieczeństwa pojazdów.

 • Testy Euro NCAP. Niezwykle bezpieczne Volvo XC90

  SUV - przyznano też XC90 za ochronę pieszych. To jednak nie koniec. Volvo XC90 otrzymało 100% punktów w kategorii systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (Safety Assist) oraz w kategorii Samoczynnego hamowania w sytuacjach awaryjnych w mieście i poza nim. W Volvo XC90 zastosowano także nowy system zapobiegający potrąceniu pieszych. Jest on tak zaawansowany, że obecne procedury testów Euro...

 • Używane Volvo XC70 (2000-2008)

  Volvo XC70 konkuruje na rynku wtórnym z kompaktowymi SUV-ami. Za tę samą cenę oferuje równie skuteczny napęd na cztery koła, a przy tym większe wnętrze.

Wideo na temat: volvo system hamowania awaryjnego
Dyskusje na temat: volvo system hamowania awaryjnego