• Informacje na temat:

  tomasz kuchar testy

Artykuły na temat: tomasz kuchar testy
 • Kuchar na Akropolu

  Polska załoga Tomasz Kuchar i Maciej Szczepaniak już dzisiaj wieczorem wystartuje w 49 Rajdzie Akropolu.

 • Kuchar na Cyprze

  Już jutro rozpocznie się 30 Rajd Cypru , pierwsza eliminacja tegorocznego serial u Rajdowych Mistrzostw Świata rozgrywana na nawierzchniach szutrowych. Wystartuje w nim załoga Tomasz Kuchar i Maciej Szczepaniak. Polacy pojadą z 27 numerem startowym samochodem Hyundai Accent WRC w barwach Polsatu, Castrola i Kaczmarski Inkasso.

 • Tomasz Kuchar przygotowuje się już do swojego pierwszego występu za kierownicą fabrycznego Hyundaia Accenta WRC, do którego dojdzie podczas trzeciej eliminacji tegorocznych mistrzostw świata - Rajdu Korsyki.

 • Kuchar w Rajdzie Akropolu

  Polska załoga Tomasz Kuchar i Maciej Szczepaniak już dzisiaj wieczorem wystartuje w 49 Rajdzie Akropolu. Tym razem pojadą Toyotą Corollą WRC, przygotowaną jak zwykle we współpracy z inżynierami z Toyota Team Sweden. Kuchar ze Szczepaniakiem otrzymali 34 numer startowy, a wystąpią w barwach Polsatu, Castrola i Kaczmarski Inkasso. Cały zespół przebywa w Grecji już od minionego piątku. W tym czasie...

 • Tomasz Kuchar i Maciej Szczepaniak wystartują w 28. South Swedish Rally. Rajd ten jest eliminacją Mistrzostw Szwecji, a także Mistrzostw Europy o współczynniku trudności 5. Polacy pojadą odbudowanym po wypadku w Nowej Zelandii samochodem Ford Focus WRC.

 • Leszek Kuzaj i Tomasz Kuchar wystartują w 2 Rajdzie Nikon, (poprzednio Rajd Wielkiej Sowy) czwartej eliminacji Rajdowego Pucharu PZM-otu. Dla obu kierowców start ten będzie elementem do 58 Rajdu Polski, najbardziej prestiżowego i najtrudniejszego rajdu w naszym kraju.

 • Przygotowania Kuchara

  ...- Tomasza Kuchara i Macieja Szczepaniaka. Załoga zespołu Polsat Dialog wystartuje Toyotą Corollą WRC przygotowaną przez Toyota Team Sweden pod kierownictwem Leifa Asterhaga.

 • Kuchar: Trudny początek

  Tomasz Kuchar z pilotem Maciejem Wodniakiem startujący w Rajdzie Meksyku samochodem Mitsubishi Lancer Evo VI zajmują po pierwszym etapie 10. miejsce w klasyfikacji samochodów produkcyjnych. W PWRC prowadzi Hiszpan Daniel Sola przed Japończykiem Toshihiro Araiem, Finem Jani Pasonenem i Szkotem Alisterem McRae.

 • Kuchar na mecie!

  Polska załoga Tomasz Kuchar i Maciej Szczepaniak jadąca samochodem Hyundai Accent WRC zajęła 14 miejsce w zakończonym dziś samochodowym Rajdzie Cypru, piątej eliminacji Rajdowych Mistrzostw Świata(...) Gronholma, Kuchar ze Szczepaniakiem stracili prawie 18,5 minuty.

 • Tomasz Kuchar wystartuje w Rajdzie Szwecji Fordem Focusem WRC. Będzie to pierwszy start Polaka w takim samochodzie.

Dyskusje na temat: tomasz kuchar testy
 • Re: Impreza kontra lancer czyli pojedynek gigantów

  Tomasz Kuchar woli Miśka, testy potwierdzają że jest szybszy, ma lepsze zawieszenie i przeniesienie napędu (aktywne dyfry: centralny i tył), w TogGear też Misiek, jednak w przeciwieństwie do Czopika -wszyscy twierdzą ze EVO jest nerwowy, a STi spokojny. ****FQ-400 - to kosmos nikt mu nie podskoczy!! ***** EVO - na OESy STi - z żonką i dzieckiem w niedziele do kościoła