• Informacje na temat:

  samochody elektryczne

 • Samochody z napędem elektrycznym lub hybrydowym wciąż mają problemy ze zdobyciem polskiego rynku. Problemem dla kupujących jest zbyt wysoka cena takich aut.

  Samochody z napędem elektrycznym lub hybrydowym wciąż mają problemy ze zdobyciem polskiego rynku. Problemem dla kupujących jest zbyt wysoka cena takich aut.
Artykuły na temat: samochody elektryczne
 • Świnoujście stawia na samochody elektryczne

  Po nadmorskim Świnoujściu (Zachodniopomorskie) kursuje już pierwsza na Pomorzu Zachodnim taksówka z napędem elektrycznym. Kurort interesuje się także przedsięwzięciem, dzięki któremu będzie można wypożyczyć samochód elektryczny w systemie car sharing.

 • Taki będzie polski samochód elektryczny!

  Jury konkursu na koncepcję i wizualizację projektu polskiego samochodu elektrycznego wskazało spośród dziewięciu finalistów cztery zwycięskie prace. Spółka Electromobility Poland (EMP) zakłada, że w ciągu roku powstanie prototyp pojazdu.

 • Samochody elektryczne "zabiją" sieci energetyczne?

  ..., którą nocą ładowałyby samochody elektryczne, była o 30 proc. tańsza. Resort liczy na to, że na początku przyszłego roku lub jeszcze pod koniec bieżącego pojawią się pierwsze prototypy polskich...

 • Samochody elektryczne? Polacy mówią nie

  Chociaż narodowe "Wiadomości" każdego dnia przekonują, że w Polsce żyje się obecnie lepiej niż kiedykolwiek, do pokaźnej listy sukcesów rządu nie można (jeszcze) dopisać "nawrócenia" rodaków na pojazdy elektryczne.

 • Elektryczne autobusy wyprzedzą samochody

  ...i autobusów zastąpią pojazdy elektryczne" - podkreślił. Jakub Faryś dodał, że wielcy producenci i małe firmy pracują nad tym, by takie pojazdy zaoferować. W jego opinii, szybciej na nasze drogi trafią autobusy elektryczne niż samochody. Jakub Faryś mówił, że nawet jeśli taki autobus jednostkowo jest droższy, "to w przypadku tego typu pojazdów bierze się pod uwagę całkowity koszt eksploatacji...

 • Samochody elektryczne będą zwolnione z akcyzy

  Po wejściu w życie ustawy o elektromobilności samochody elektryczne będą zwolnione z akcyzy - zapewniał w środę podczas targów elektromobilności wiceminister energii Michał Kurtyka. Dodał, że ułatwień doczeka się również carsharing oparty o samochody elektryczne.

 • Szokujący raport. Samochody elektryczne nie są ekologiczne!

  Samochody elektryczne mają być rozwiązaniem problemu emisji CO2. Okazuje się jednak, że problem wcale nie zniknie, a cała domniemana "ekologiczność" samochodów elektrycznych opiera się na kłamstwie.

 • Szczecin kupi elektryczne samochody dla urzędników

  Szczecin kupi cztery samochody elektryczne, które zasilą flotę pojazdów służbowych miasta. To pierwsze pojazdy elektryczne, które kupi magistrat. Miasto otrzymało na ten cel dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 • Polacy chętnie kupią samochody elektryczne. Ale...

  Polacy byliby skłonni wymienić swoje samochody na elektryczne, jeśli mogliby dzięki temu zaoszczędzić - informuje "Puls Biznesu".

 • Oto brutalna prawda o samochodach elektrycznych

  ...​Elektryczne samochody mogą być bardziej szkodliwe dla środowiska niż te tradycyjne - uważają amerykańscy badacze z Uniwersytetu Karoliny Północnej.

Zdjęcia na temat: samochody elektryczne
Wideo na temat: samochody elektryczne
 • Układ kierowniczy typu by-wire

  Japoński koncern Nissan chce być pierwszym producentem samochodów, który zastosuje układ kierowniczy typu by-wire - oparty na połączeniach elektrycznych, a nie mechanicznych.

Dyskusje na temat: samochody elektryczne