• Informacje na temat:

  samochód toyota corolla nowa wersja

Artykuły na temat: samochód toyota corolla nowa wersja
 • Milionowa Toyota Corolla z fabryki w Missisipi

  Toyota Corolla jest globalnym modelem, produkowanym w wielu zakładach na świecie. Amerykańska odmiana powstaje m.in. w fabryce Toyoty w Missisipi. We wtorek linię produkcyjną opuści milionowa Corolla zbudowana w tym zakładzie.

 • Historia sportowych odmian Toyoty Corolli

  Kierowcy cenią ją za niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Japoński kompakt ma już 51 lat, a na całym świecie sprzedano ponad 45 mln egzemplarzy. W ubiegłym roku Toyota Corolla ponownie sięgnęła po tytuł najlepiej sprzedającego się samochodu na świecie. Powszechnie znane jest praktyczne oblicze Corolli oraz jej bezusterkowość. Ten model miał jednak kilka rasowych, sportowych odmian...

 • Nowa Toyota Corolla w wersji amerykańskiej

  Wiemy już, jak będzie wyglądała Corolla 2017 dostępna w Ameryce. Bestseller Toyoty ma przeprojektowany przód, unowocześnione wyposażenie we wnętrzu i nowe systemy bezpieczeństwa.

 • Nowa Toyota Corolla - najpopularniejszy samochód świata

  Toyota Corolla, najpopularniejszy samochód na świecie, debiutuje w Europie w odświeżonej wersji. To 11. Generacja tego modelu. Model otrzymał nowy design oraz nowoczesny pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense. W Polsce samochód zadebiutuje w lipcu 2016 roku.

 • Używana Toyota Auris/Corolla (2007-2012)

  Toyoty Auris i Corolla należą do najbardziej niezawodnych samochodów na rynku wtórnym i... najdroższych w swojej klasie zarazem. Czy są warte swojej ceny?

 • Toyotą Corollą dookoła Afryki

  .... Podczas afrykańskiego etapu nasz mieszkający w Arizonie rodak uczci 50-lecie produkcji Corolli. Samochód otrzymał od firmy Carolina Toyota Wola. Toyota Corolla to od lat najlepiej sprzedający się(...) w Mauretanii. Wersja kombi zapewni mi wystarczający komfort na trasie". Nowy samochód Sochackiego to Corolla z 2004 roku z silnikiem 1.4 o mocy 97 KM. Wyposażony jest w komputer pokładowy...

 • Auris czyli nowa corolla?

  Po 40 latach Toyota zrywa z nazwą, która przeszła już do legendy. Nowy model japońskiego producenta, który zastąpi obecnie produkowaną corollę, będzie nosił zupełnie nową nazwę!

 • Toyota przygotowuje sportową ofensywę?

  Jak donosi japoński magazyn Best Car, w październiku na targach Tokyo Motor Show zadebiutuje nowe coupe Toyoty, następca legendarnej Supry. Towarzyszyć mu będą dwa inne sportowe modele – subkompaktowe coupé S-FR i hatchback Corolla GTI.

 • Toyota na Tokyo Motor Show

  Toyota uczestniczy w targach w Tokio od początku ich istnienia. Marki nie zabrakło na żadnej z dotychczasowych 44 edycji wystawy. Przez ponad 60 lat Toyota prezentowała japońskiej publiczności swoje najnowocześniejsze technologie i koncepcje motoryzacji przyszłości, wielokrotnie wyprzedzając swoje czasy.

 • Toyota Corolla - pierwsza jazda. Czy „daddy” jest teraz bardziej „cool”?

  Corollę po liftingu Toyota intensywnie promuje filmem z podkładem z przeboju Bonney M „Daddy cool” i wyluzowanym tatą w roli głównej. Czy nowa Corolla rzeczywiście jest „cool”?