• Informacje na temat:

  samochód audi elektryczny

Artykuły na temat: samochód audi elektryczny
 • Audi e-tron Sportback concept. Kolejny elektryczny prototyp

  Na salonie Auto Shanghai Audi zaprezentowało wszechstronny pojazd koncepcyjny. Czterodrzwiowe Gran Turismo Audi e-tron Sportback concept, wyposażono w elektryczny napęd o mocy 320 kW.

 • Elektryczne audi jesienią?

  Audi wyraźnie nie ma szczęścia do modelu A2. Pierwsza generacja ze względu na aluminium wykorzystane do budowy nadwozia (audi space-frame) nie spełniła pokładanych w niej nadziei.

 • Audi w wyścigach samochodów elektrycznych

  Począwszy od sezonu 2016/2017, który rozpocznie się już w październiku w Hongkongu, Audi zwiększy swoje zaangażowanie i wsparcie dla zespołu Formuły E - ABT Schaeffler Audi Sport. Ponadto planuje się, że w sezonie 2017/2018, Formuła E zostanie ujęta w fabrycznym programie wspierania sportu motorowego niemieckiego koncernu.

 • Audi Q8 sport concept

  Jedną z nowości przygotowanych przez producenta z Ingolstadt na salon w Genewie jest studyjne Audi Q8 sport concept. Samochód śmiało traktować można jako zapowiedź modelu produkcyjnego.

 • Audi R8 e-tron znika z rynku!

  Zaledwie rok po rozpoczęciu produkcji, Audi wycofuje swój elektryczny supersamochód.

 • Używane Audi Q5 (2008-)

  Wielu kierowców zakłada, że Q5 to taki droższy VW Tiguan. Nieprawda – Audi ma zupełnie inny układ napędowy. To raczej małe Q7 pozbawione drogich bajerów.

 • Wraca audi A2. Na razie jako elektryczny prototyp

  Audi zaprezentuje na salonie we Frankfurcie prototyp pojazdu o nazwie A2. Samochód ten ma stanowić kolejny krok w kierunku ograniczenia emisji CO2.

 • Faraday Future FFZERO1. Elektryczny Veyron?

  Nowe modele koncepcyjne zaprezentują m.in. Audi i Volkswagen. Niekwestionowaną, samochodową gwiazdą będzie jednak koncepcyjne auto o nazwie Faraday Future FFZERO1 - całkowicie elektryczny rywal(...) musimy poczekać do oficjalnego debiutu. Samochód - najprawdopodobniej - napędzany jest czterema silnikami elektrycznymi o łącznej mocy przeszło 1000 KM. Dzięki temu sprint do 100 km/h zajmować ma mniej...

 • Audi Q8 concept - nowy topowy SUV

  Na stoisku Audi w Detroit zobaczyć można koncepcyjny model o nazwie Q8. Pojazd zdradza kształty i rozwiązania techniczne, których możemy się spodziewać w nadchodzącym, topowym, SUVie niemieckiego producenta.

 • Audi SQ7 TDI – rodzinny odrzutowiec na ropę

  Silnik Diesla i sportowe emocje – to dobry przykład motoryzacyjnego antonimu. Audi jednak uważa, że takie połączenie całkiem nieźle się sprawdza w SUVach (które same w sobie również ze sportem się nie kojarzą). Co ciekawe jednak, ma w tym sporo racji!

Zdjęcia na temat: samochód audi elektryczny
Dyskusje na temat: samochód audi elektryczny
 • Re: Elektryczne Audi z zasięgiem 500 km

  Już w niedalekiej przyszłości samochód elektryczny może być bardzo tani w eksploatacji. Przeczytaj link.

 • Re: Volkswagen zaprezentuje przełomowy samochód elektryczny

  Doomsday dla VW, Audi i Porsche. http://www.msn.com/en-ca/autos/news/motor-mouth-the-volkswagen-conspiracy-deepens/ar-BBwdUSn?li=AAggFp0

 • Re: Audi e-tron quattro - w pełni elektryczny SUV

  Audi prezentuje szkice samochodu z zasięgiem 500km, a seryjne robi stające grubo poniżej 200km. Tesla robi już teraz samochody z zasięgiem przeszło 300km, a Toyota właśnie wypuściła pierwszy seryjny samochód z ogniwami paliwowymi o zasięgu 500km i to jest przyszłość w teraźniejszości. Zanim Niemcy zaprezentują szkice konkurencyjnego samochodu to wprawdzie Tesla już zbankrutuje ale połowa

 • Re: Audi A3 Sportback e-tron. Pierwsza jazda

  AAAAUUUEEEE. Słyszę SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY? Mam orgazm... eeeeeeaaaaaa

 • Re: Matrix OLED, czyli nowe oświetlenie Audi

  Dlaczego oni muszą wszystko robić po Amerykanach? Zna ktoś odpowiedź? Czy światła stopu będą jeszcze bardziej inensywne? Czy będą robić prześwietlenie kierowcy jadącego za nim? OLED to technologia nietrwała, walczy z tym LG przez cały czas. Audi jeszcze niedawno prezentowało super samochód elektryczny. Dlaczego zapadła cisza? Marketingowe gnioty polityczne, a ludzie dają się nabrać

 • Re: Audi Q7 e-tron 3.0 TDI – połączenie dwóch światów

  To nowy sposób na robienie homologacji w Oszustwagenie.Gdy będą badane normy zadymiania oprogramowanie fałszujące wyłączy silnik spalinowy i włączy elektryczny w związku z czym emisja spalin będzie zerowa,a samochód już teraz będzie spełniał normę Euro 100,a firma będzie się chwalić,że produkuje najbardziej ekologiczne samochody na świecie.

 • Re: Audi Prologue Allroad. Nowy koncept

  Samochód elektryczny zasilany bateriami słonecznymi, oraz łatwymi do wymienienia akumulatorami ładowanymi w okresach międzyszczytowych wykorzystuje energię, którą mamy za darmo (energię słoneczną), oraz energię która obecnie marnuje się, ponieważ nie ma możliwości, żeby przechowywać ją w sieci energetycznej.

 • Re: Audi A3 Sportback e-tron. Pierwsza jazda

  BRAWO BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO. Aż uściskałbym autora. Wreszcie ktoś napisał prawdę - samochód elektryczny jest ekologiczny tylko wtedy gdy ładujemy go prądem pozyskanym z odnawialnych źródeł. W innym wypadku jest znacznie bardziej uciążliwy dla środowiska niż auta z konwencjonalnymi silnikami.

 • Re: Audi A3 Sportback e-tron. Pierwsza jazda

  . A jak dołożysz do tego jeszcze silnik elektryczny, to masz kolejne straty... wniosek jest jeden i zapamiętaj sobie go chłopcze, bo nie chce mi się już więcej do ciebie pisać: zestaw z silnikiem spalinowym napędzającym samochód zawsze będzie miał mniejsze straty energii niż taki sam samochód, działający z takim samym silnikiem spalinowym, który służy tylko jako generator dla silników elektrycznych