• Informacje na temat:

  samochód audi elektryczny

Artykuły na temat: samochód audi elektryczny
 • Audi e-tron Sportback concept. Kolejny elektryczny prototyp

  Na salonie Auto Shanghai Audi zaprezentowało wszechstronny pojazd koncepcyjny. Czterodrzwiowe Gran Turismo Audi e-tron Sportback concept, wyposażono w elektryczny napęd o mocy 320 kW.

 • Elektryczne audi jesienią?

  Audi wyraźnie nie ma szczęścia do modelu A2. Pierwsza generacja ze względu na aluminium wykorzystane do budowy nadwozia (audi space-frame) nie spełniła pokładanych w niej nadziei.

 • Audi Aicon na pokazie w Poznaniu

  W Starym Browarze w Poznaniu, odbył się przedpremierowy, pokaz koncepcyjnego, elektrycznego i autonomicznego Audi Aicon. Gościem pokazu był Bogusław Paruch - stylista zatrudniony w AUDI AG, odpowiedzialny za kształt i wygląd zewnętrzny tego niecodziennego samochodu.

 • Audi w wyścigach samochodów elektrycznych

  Począwszy od sezonu 2016/2017, który rozpocznie się już w październiku w Hongkongu, Audi zwiększy swoje zaangażowanie i wsparcie dla zespołu Formuły E - ABT Schaeffler Audi Sport. Ponadto planuje się, że w sezonie 2017/2018, Formuła E zostanie ujęta w fabrycznym programie wspierania sportu motorowego niemieckiego koncernu.

 • Audi Q8 sport concept

  Jedną z nowości przygotowanych przez producenta z Ingolstadt na salon w Genewie jest studyjne Audi Q8 sport concept. Samochód śmiało traktować można jako zapowiedź modelu produkcyjnego.

 • Audi R8 e-tron znika z rynku!

  Zaledwie rok po rozpoczęciu produkcji, Audi wycofuje swój elektryczny supersamochód.

 • Audi A8, czyli prawdziwa rewolucja

  Flagowa limuzyna powinna nie tylko być wyposażona w najnowocześniejsze technologie, ale także wyznaczać kierunek rozwoju marki. Trudno o model bardziej wierny tym założeniom, niż właśnie zaprezentowane nowe Audi A8.

 • Używane Audi Q5 (2008-)

  Wielu kierowców zakłada, że Q5 to taki droższy VW Tiguan. Nieprawda – Audi ma zupełnie inny układ napędowy. To raczej małe Q7 pozbawione drogich bajerów.

 • Auta elektryczne. Polska będzie szukać niszy w niszy

  ...z wielkim zapałem - mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Zbysław Szwaj, konstruktor i członek komisji oceniającej w postępowaniu "Polski Samochód Elektryczny". Całe postępowanie będzie się(...), z w drugiej połowie roku w salonach pojawi się elektryczny Jaguar I-Pace, a także Audi E-Tron i E-Tron Sporback. W normalnej sprzedaży znajduje się już Tesla Model X. Piotr Kiljańczyk z AK Motor...

 • Porsche zainwestuje miliardy w auta elektryczne

  Porsche ogłosiło, że do 2022 roku zainwestuje w elektromobilność ponad 6 mld euro, koncentrując się zarówno na hybrydach plug-in, jak i na pojazdach całkowicie elektrycznych.

Zdjęcia na temat: samochód audi elektryczny
Dyskusje na temat: samochód audi elektryczny