• Informacje na temat:

  rzut samochodu

Artykuły na temat: rzut samochodu
 • Sprzedaż auta: jak wycenić samochód?

  Niełatwo ustalić właściwą cenę odsprzedaży samochodu używanego. Nasz poradnik wskaże, na co zwrócić uwagę, gdy wyceniasz swoje auto.

 • Samochody hybrydowe - skąd mają prąd?

  ...w wymaganym przez kierowcę tempie bez przeciążania silnika spalinowego. Jeżeli natomiast do napędzania samochodu wystarczą niższe obroty, system i tak utrzymuje silnik w optymalnym zakresie, a nadwyżka(...) silniku elektrycznym wynosi jednorazowo około 2 km. Na pierwszy rzut oka to mało, jeśli mylnie wyobrazimy sobie, że w czasie całej podróży będzie można skorzystać z silnika elektrycznego tylko na tak...

 • Szwedzka filozofia samochodu

  Szwedzka filozofia samochodu jest dla nas dosyć osobliwa. Auta "made in Sweden" to pojazdy solidne, wygodne, okazałe - acz niekapiące przepychem. Ani Volvo, ani SAAB nie epatują nabywców tanimi(...) umiarkowany. Kilkugodzinne podróżowanie non-stop wcale nie powoduje zmęczenia. Duży zbiornik paliwa (68 dm3) pozwala przemierzyć bez tankowania ponad 700 km. Rzut oka pod maskę. Poprzecznie umieszczona...

 • Na pierwszy rzut oka stare audi...

  ..., ale niezbyt krzykliwa - raczej dopasowana do charakteru auta. No i bagażnik, choć w części musiał być do wykorzystania. Te, na pierwszy rzut oka, rozbieżne wymagania udało się bardzo dobrze połączyć(...) obszyta alcantarą w stylu foteli przednich dopełniają wygląd wnętrza samochodu. LISTA KOMPONENTÓW CAR AUDIO: - stacja medialna Pionieer - głośniki przednie Infinity Kappa 1.7cs - głośniki tylne...

 • Samochód na wodór - wszystko co musisz wiedzieć

  Samochód na wodór? Dziś dla większości ludzi brzmi nieprawdopodobnie, ale to już rzeczywistość. W istocie otrzymywanie wodoru i jego wykorzystanie do poruszania pojazdów to sprawy prostsze, niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

 • Zaskakujące wyniki konkursu na samochód elektryczny

  ...designerskie, w których nagrodą jest wyjazd do ośrodka stylizacji. Twierdzi, że już na pierwszy rzut oka widać, że to zbieranina wszystkiego, co nadesłano, bez jakiejkolwiek selekcji, ani oceny(...) publikować prace osób nie mających podstawowych umiejętności rysowania. To niepoważne - komentuje Sierpowski. Jury bez fachowców Konkurs na karoserię polskiego samochodu elektrycznego zorganizowany...

 • Jak rozpoznać samochód po powodzi?

  ...". Czy można uchronić się przed "wtopą" i czy tego typu pojazdami warto się interesować? Na początek musimy was zmartwić. Rozpoznanie auta z zalewową przeszłością - na pierwszy rzut oka - jest(...) się określoną sztywnością dla zapewnienia podróżnym odpowiedniego zabezpieczenia przed skutkami wypadku. Niestety, stwierdzenie powodziowej przeszłości samochodu jest bardzo trudne nawet dla...

 • Złamana podłużnica? Żaden problem! Tak naprawia się samochody

  ...w internecie blacharz nie narzeka na brak pracy. W jego warsztacie najczęściej pojawiają się różnej maści BMW, które - przynajmniej na pierwszy rzut oka - nadają się już wyłącznie na wkład do pieca(...) ocynku, a co za tym idzie, pozwala zachować wysoką odporność elementów karoserii na korozję. Jak wygląda powypadkowa naprawa samochodu? Miłego oglądania:

 • Tak oszukują handlarze samochodów

  Za kupno samochodu z fałszywymi dokumentami nieświadomy nabywca może iść do więzienia. Oto typowe przekręty i ich konsekwencje.

 • Samochody klasy średniej

  Jeżeli ktoś poszukuje samochodu dla całej rodziny i nie chce iść na żadne ustępstwa, np. względem wielkości bagażnika, to radzilibyśmy przyjrzeć się bliżej naszym propozycjom:

Zdjęcia na temat: rzut samochodu
 • Nissan Micra
Dyskusje na temat: rzut samochodu
 • Re: Potrącenie pieszego czy samochodu?

  Tak wygląda rzut rozpaczy po odejściu żony !!!!

 • Re: Volkswagen T-Roc - rzut oka na detale

  przecież to jest Audi q2 ubrane w logo VW, po prostu nieco "tańsza" odmiana tego samego samochodu.

 • Re: ​Ile naprawdę kosztuje posiadanie samochodu?

  Byłaś na półwyspie helskim, ja lubię Juratę, od zatoki do morza nie ma nawet kilometra, a stacja jest po środku więc do ośrodków masz rzut beretem, bardzo się naniosę walizek. Ponad 8 godzin w samochodzie to nie 5 w pociągu gdzie możesz pochodzić jak tyłek boli, poza tym na półwysep może wiechać około tysiąca samochodów, chyba tysiąc ale mogę się mylić, więcej nie wpuszczają, żeby wiechać musisz

 • Re: Kto ma pierwszeństwo? Zagadka kontrowersyjnego skrzyżowania

  To w końcu jak z samochodu ocenić czy w takim przypadku mamy do czynienia z jednym czy z dwoma skrzyżowaniami?? Rzut monetą?

 • Re: To jedno z najczęściej popełnianych wykroczeń

  Maxiu , czasem się nie da , kiedyś tak mi przeleciało kilka (naście?) zmian świateł na skrzyżowaniu w Gorze Kalwarii ..od skrzyżowania rzut beretem , było że zmiana sygnalizacji a ja nie ruszyłem nawet długość samochodu (osobowy)

 • Re: Adam Rocks. Niszowa wersja niszowego samochodu

  fajne ma proporcje jak sie patrzy na rzut boczny...nie wiem dlaczego, ale przypomina mi wozek dzieciecy z lat trzydziestych ubieglego wieku.. :)

 • Re: Konfiskata samochodu za brak prawa jazdy?

  z naczepą zakupionym za milion zł - zarekwirowanie samochodu jest w tych przypadkach różną dolegliwościom a wina identyczna. Co zrobić z zarekwirowanymi tramwajami, trojlebusami czy autobusami komunikacji(...) / podmioty , które nie dopuściły się wykroczenia nie może być zgodna z Konstytucją RP, jak i KW I KK. To takie uwagi "na pierwszy rzut oka".

 • Re: Tragiczny wypadek w Żyrardowie. Jedna osoba nie żyje

  Nie ma możliwości NATYCHMIASTOWEGO ZATRZYMANIA SAMOCHODU. Nawet z prędkości 5 km/h. Kto to zapamięta, będzie dłużej żył. Zatrzymanie się pieszego przed przejściem, rzut oka w lewą i prawą stronę i później wejście na jezdnię, gdy jest bezpiecznie, nic nie kosztuje. Zaniedbanie tego może kosztować życie.

 • Re: Tragiczny wypadek w Żyrardowie. Jedna osoba nie żyje

  Nie ma możliwości NATYCHMIASTOWEGO ZATRZYMANIA SAMOCHODU. Nawet z prędkości 5 km/h. Kto to zapamięta, będzie dłużej żył. Zatrzymanie się pieszego przed przejściem, rzut oka w lewą i prawą stronę i później wejście na jezdnię, gdy jest bezpiecznie, nic nie kosztuje. Zaniedbanie tego może kosztować życie.