• Informacje na temat:

  renault scenic jaki silnik benzynowy

Artykuły na temat: renault scenic jaki silnik benzynowy
 • Nowy Renault Grand Scenic

  Na tegorocznym salonie genewskim Renault zaprezentowało kolejną, czwartą już, generację modelu Scenic. Do oferty francuskiego producenta dołączy wkrótce jego przedłużona wersja - Grand Scenic.

 • Renault Scenic oraz Megane GrandCoupe - Francuzi w formie

  W niespełna cztery lata, francuski koncern odnowił całą gamę swoich modeli. Ostatnim akcentem ofensywy Renault są zaprezentowane przed paroma dniami Scenic wraz z odmianą Grand, a także Megane sedan, dla niepoznaki nazwany GrandCoupe.

 • Nowy renault scenic

  Miesiąc po tym, gdy uczestniczyliśmy w pierwszych jazdach nowym renault grand scenic, francuska firma zaprezentowała mniejszego scenika.

 • Nowości Renault. Nowy silnik i usportowiony Talisman S-Edition

  ...​Stoisko Renault w Genewie to nie tylko koncepcyjny model EZ-GO. W Szwajcarii Francuzi prezentują też nowy, benzynowy silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa i usportowiony model Talismana w wersji S-Edition.

 • Scenic Aigle DVD

  Od stycznia tego roku, najlepiej sprzedający się w Europie samochód segmentu MPV - Renault Scenic, dostępny jest w limitowanej edycji "Aigle DVD". W wyposażeniu tego modelu znalazł się nowoczesny i łatwy w obsłudze system wideo, gwarantujący niezapomniane wrażenia z elektronicznego świata rozrywki, obrazu i dźwięku.

 • Dwa pokolenia: scenic kontra xsara

  ...z dwóch różnych pokoleń - renault scenic i citroena xsarę.

 • ...nie dość że w słoneczne dni jest zupełnie nieczytelny, to jeszcze zabrakło na nim miejsca np. dla obrotomierza. Silniki Renault - dla każdego coś dobrego Scenic phase II - czyli model po(...)Postanowiliśmy pomóc im w tym trudnym wyborze. W naszym cyklu krótkich motoryzacyjnych porównań zapraszamy na starcie rodzinnych mini gigantów - renault scenica i citroena xsara picasso. Które z tych...

 • Typowe usterki najpopularniejszych silników Diesla

  Rosnące koszty napraw współczesnych aut nakręcają koniunkturę na używane silniki. Jakie są najczęstsze poważne awarie popularnych jednostek wysokoprężnych?

 • Używane Renault Scenic II (2003-2009)

  Renault Scenic to jeden z nielicznych samochodów francuskich, które na rynku wtórnym nie tracą punktów "za pochodzenie". Czy warto go kupić?

 • Używane Renault Scenic 1.6 (2000)

  ...opon. Koła najlepiej dokręcać... samodzielnie. Renault Scenic 1.6 (2000) - podsumowanie Mechanicznie Scenic nie jest wzorem trwałości, ma za to dość tanie części. Najwięcej problemów sprawia elektryka, najmocniejszy punkt to silnik i skrzynia biegów. Niestety, sporo wizyt w warsztacie i niemałe zużycie paliwa mocno wywindowały koszt przejechania 1 kilometra. Renault Scenic: silnik, dynamika...