• Informacje na temat:

  ranking aut osobowych w polsce

Artykuły na temat: ranking aut osobowych w polsce
 • Trudno dzisiaj zaprzeczać, że mamy do czynienia z pogłębiającym się kryzysem polskiego rynku samochodów osobowych. Każdy kolejny miesiąc przynosi coraz gorsze informacje dotyczące sprzedaży nowych aut i już dzisiaj wiadomo, że szanse na odrobienie powstałych strat są znikome.

 • Świetna sprzedaż nowych aut. A może system kłamie?

  ...początku roku do końca listopada, również prowadzi Skoda (56 826 aut). Następne miejsca na podium po jedenastu miesiącach zajmują: Toyota (45 737 sztuk) przed Volkswagenem (43 849 aut). Ranking TOP10(...) postarali się o wyczerpującą analizę minionego miesiąca. Wynika z niej, że w listopadzie 2017 roku na polskich drogach przybyło  41 234 fabrycznie nowych samochodów osobowych. To aż o blisko 11 proc...

 • Ranking najchętniej kupowanych aut

  Od początku tego roku do końca listopada Polacy zarejestrowali 249 728 nowych aut osobowych. To o 9,13 proc. mniej niż przed rokiem - informuje instytut Samar, monitorujący rynek motoryzacyjny.

 • Niemcy też jeżdżą starymi i zepsutymi autami! Te dane nie kłamią!

  Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTU) opublikowało właśnie nowy ranking dotyczący niezawodności pojazdów.

 • Produkcja aut w Polsce na minusie

  Fabryki Fiata, Opla i Volkswagena w Polsce wyprodukowały w lutym br. 42 024 auta osobowe. To o 0,5% więcej niż w styczniu br., ale o 31,2% mniej niż w lutym 2012 r. - podaje IBRM Samar.

 • Fiat Tipo liderem sprzedaży w Polsce!

  Jak donosi Instytut SAMAR, majowy ranking najpopularniejszych samochodów nabywanych w Polsce przez osoby prywatne przynosi przetasowanie na samym szczycie listy. Nowym bestsellerem nad Wisłą został Fiat Tipo.

 • Sprzedaż nowych aut, czyli kilka zaskakujących wniosków

  Hurra! Nareszcie! Po kilku chudych latach sprzedaż nowych samochodów osobowych ostro ruszyła w górę, przekraczając nieosiągalny od dawna poziom 300 tys. sztuk. Według danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, powołującego się na informacje z CEP (Centralna Ewidencja Pojazdów), w 2014 r. zarejestrowano w Polsce 327 219 nowych aut, czyli o 37 306 więcej niż rok wcześniej. Analiza tych...

 • Świetna sprzedaż samochodów grupy VW w Polsce

  Volkswagen Group Polska, importer samochodów marek Volkswagen, Audi, Seat, Skoda i Porsche odnotował doskonałe wyniki rejestracji nowych aut.

 • Fiat w Polsce: auto co 33 s

  ...). Przedstawiciele FAP są również zadowoleni z ubiegłorocznych wyników sprzedaży w Polsce. Na krajowym rynku sprzedano w sumie 27.566 samochodów osobowych grupy Fiata - najwięcej fiatów (25.863), a w dalszej(...) w Tychach wyprodukowano 533.455 samochodów, w tym 440.528 aut marki fiat, abarth i lancia. Pozostała część produkcji to nowy ford ka, wytwarzany w tyskim zakładzie na zlecenie koncernu Forda...

 • Dacia Duster to najczęściej kupowany SUV w Polsce

  Dacia Duster jest najchętniej wybieranym SUV-em przez klientów indywidualnych w Polsce, zajmując pierwsze miejsce w tej kategorii po siedmiu miesiącach 2016 roku.

Dyskusje na temat: ranking aut osobowych w polsce
 • Re: Co się psuje w używanych Mercedesach?

  za dobra cene. Moj dziadek mowil : "Istnieje Firma MERCEDES i dalej reszta to piekne grzechotniki". Ostatni miedzynarodowy ranking bezawaryjnych aut osobowych to: HONDA, TOYOTA i ....MERCEDES(...)AUDI to samochod ladny ale awaryjny. Przebywalem w RFN ponad 3 lata. Bardzo dobremu znajomemu w Polsce zobowiazalem sie kupic i wyslac dwie czesci do zawieszenia dla AUDI. I tak to sie zaczelo