• Informacje na temat:

  przyciski na desce samochodu mercedes

Artykuły na temat: przyciski na desce samochodu mercedes
 • Mercedes-AMG Project One - z F1 na ulice

  Bolid Formuły 1 z homologacją drogową - niejedna marka już tak reklamowała swoje ekstremalne modele. Ale w przypadku tego Mercedesa takie określenie to nie tylko marketing!

 • Mercedes Sprinter 2018: wiele wersji, mnóstwo technologii

  Zapowiadany jako kompletnie nowy model, Mercedes prezentuje Sprintera w trzeciej odsłonie. Największy pojazd dostawczy w gamie niemieckiego producenta teraz jest ładniejszy, pojemniejszy, mocno zaawansowany technologicznie, a przede wszystkim tańszy.

 • Mercedes klasy S - wzór limuzyny odświeżony

  Flagowy model Mercedesa od dekad już uważany jest za wzorzec limuzyny. Obecna klasa S obecna jest jednak na rynku od 2013 roku, a konkurencja nie śpi. Dlatego też niebawem pojawi się odświeżona wersja tego modelu, a my mieliśmy już okazję nią jeździć.

 • Mercedes klasy G - oto nowa generacja

  Mercedesa (podobny zestaw otrzyma nawet kompaktowa klasa A). Fani klasy G z pewnością zauważyli znacznie ciekawszy element wnętrza, który pozostał niezmieniony - trzy charakterystyczne przyciski między(...)Kultowego modelu się nie zmienia - z takiego założenia wyszli styliści Mercedesa i nowa klasa G wygląda zasadniczo... jak stara klasa G. Oczywiście, światła są teraz LEDowe, znajdziemy tu inne...

 • Używany Mercedes klasy E W212 (2009-2016)

  Po nieudanej klasie E W210 i kontrowersyjnej W211, Mercedes postanowił przypomnieć, jak robi się dobry samochód klasy wyższej.

 • Mercedes S 500 e - i wszystko jasne

  Przystępując do recenzowania takiego samochodu należy zaopatrzyć się w słownik wyrazów bliskoznacznych i przygotować zestaw zamienników określenia: znakomity. Chodzi o to, by nie było nudno. Ale i tak w pewnym sensie będzie. Cóż - mercedes klasy S. I wszystko jasne...

 • Nowy mercedes SL

  W połowie stycznia Mercedes zaprezentował kolejną generację modelu SL.

 • Mercedes-AMG GT - pierwsze zdjęcia

  Mercedes ujawnił zdjęcia wnętrza nowego samochodu sportowego ze stajni AMG. Model o nieskomplikowanej nazwie "GT" będzie konkurować z Porsche 911.

 • Mercedes klasy G. Ostatni Mohikanin!

  ...​Na miano samochodu kultowego nie jest łatwo zasłużyć. Co więcej, nie ma sprawdzonej recepty. Nie wystarczy mocny silnik i dobre właściwości jezdne, nie wystarczy niewielka, limitowana produkcja. Wprost przeciwnie, czasem miano pojazdu kultowego zdobywają pojazdy, które produkowane są - przeważnie z niewielkimi zmianami - przez dziesięciolecia.

 • Mercedes klasy C. Przejaw eleganckiego umiaru

  ...​Mercedesy kojarzą się z prestiżem, wygodą, niezawodnością, trwałością (te dwie ostatnie cechy w ostatnich latach jakby nie są już takie oczywiste), ale do niedawna nie zachwycały raczej urodą. Dlatego nie sądziliśmy, że kiedykolwiek z całym przekonaniem użyjemy tego określenia, jednak trzeba przyznać, że nowa C-klasa, oznaczona symbolem W205, jest po prostu pię... No dobrze - bardzo ładna...