• Informacje na temat:

  odcinkowy pomiar prędkości

 • Na przełomie 2014 i 2015 roku w wybranych miejscach kraju ma ruszyć odcinkowy pomiar prędkości. GITD opublikowała wstępną listę 34 lokalizacji objętych nowym systemem.

  Na przełomie 2014 i 2015 roku w wybranych miejscach kraju ma ruszyć odcinkowy pomiar prędkości. GITD opublikowała wstępną listę 34 lokalizacji objętych nowym systemem.
Artykuły na temat: odcinkowy pomiar prędkości
 • Co dalej z odcinkowym pomiarem prędkości?

  System odcinkowego pomiaru prędkości miał być gotowy w połowie ubiegłego roku. Już wówczas radary kontrolujące średnią prędkość stanąć miały w 29 lokalizacji na terenie całego kraju.

 • Odcinkowy pomiar prędkości już rusza. Kierowcy, uwaga!

  Główny Inspektorat Transportu Drogowego rozpoczyna testy urządzeń do odcinkowego pomiaru prędkości.

 • Uwaga, kierowcy. Rusza odcinkowy pomiar prędkości!

  Inspektorat Transportu Drogowego rozpoczął odbiory urządzeń do odcinkowego pomiaru prędkości. Część z nich ma zacząć działać w najbliższych dniach.

 • Uwaga, kierowcy! Odcinkowy pomiar prędkości działa już w całym kraju!

  Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD) poinformowało, że we wtorek - 20 grudnia - uruchomiono wszystkie z zapowiadanych urządzeń odcinkowego pomiaru prędkości. A nawet o jedno więcej!

 • Odcinkowy pomiar prędkości dopiero... po wyborach

  ...​Przesuwa się w czasie planowane w tym roku przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego uruchomienie urządzeń do odcinkowego pomiaru prędkości i rejestratorów przejazdów na czerwonym świetle - informuje "Rzeczpospolita".

 • Popis niekompetencji? Odcinkowy pomiar prędkości wielką klapą!

  By nie stracić unijnego dofinansowania - jeszcze przed końcem ubiegłego roku - Główny Inspektorat Transportu Drogowego dokonał odbioru 29 urządzeń do odcinkowego pomiaru średniej prędkości. Nie oznacza to jednak, że wszystkie one działają pełną parą...

 • Odcinkowy pomiar prędkości niemal nie działa. Dlaczego?

  Nie udało się uruchomić wszystkich urządzeń w ramach odcinkowego pomiaru prędkości. Kamery zamontowane w 29 miejscach miały działać do końca 2015 roku. Jest początek stycznia a kierowców „podglądają” urządzenia jedynie w czterech miejscach w Polsce. Zresztą, podobnie jak przed miesiącem.

 • ITD uruchamia pierwsze bramownice odcinkowego pomiaru prędkości

  Inspekcja Transportu Drogowego włącza nowe urządzenia, które mają pomóc w łapaniu piratów drogowych. Uruchomione zostały pierwsze bramownice odcinkowego pomiaru prędkości - dowiedział się reporter RMF FM. Kamery rejestrują wjazd i wyjazd samochodu, a system oblicza prędkość na danym odcinku. Na razie system uruchomiono w 3 z 29 miejsc.

 • Odcinkowy pomiar prędkości

  Inspekcja Transportu Drogowego kupuje urządzenia do pomiaru średniej prędkości. Sprawdź, gdzie zostanie ustawiony i jak będzie działał nowy sprzęt.

 • Odcinkowy pomiar prędkości. Znamy lokalizacje

  W wakacje Generalna Inspekcja Transportu Drogowego uruchomi dwa kolejne systemy, których celem staną się kierowcy: monitorowania przejazdu na czerwonym świetle oraz odcinkowy pomiar prędkości. GITD(...) jest montowany systematycznie. Część urządzeń już działa, ostatnie mają zostać uruchomione przed końcem roku. Równocześnie trwają prace nad systemem odcinkowego pomiaru prędkości. System zostanie...

Dyskusje na temat: odcinkowy pomiar prędkości