• Informacje na temat:

  jak sprawdzić przebieg auta ze szwecji

Artykuły na temat: jak sprawdzić przebieg auta ze szwecji
 • Przeczytaj jak sprawdzić przebieg!

  ...wynosi 197 tys. kilometrów. Właśnie, przebieg... Wystarczy, że wpiszemy numer rejestracyjny auta na stronie internetowej - wystarczy kliknąć - by dowiedzieć się, że samochód w Szwecji jeździł(...) litery i trzy cyfry) i wciśniemy enter, a po kilku sekundach naszym oczom ukaże się cała historia interesującego nas auta. W mgnieniu oka i zupełnie za darmo! Postanowiliśmy sprawdzić, czy w sieci dalej...

 • Jak sprawdzić używany samochód w internecie

  ...baz serwisowych często pozwala ustalić zarówno prawdziwy przebieg, jak i powypadkową przeszłość auta. Krytyczne spojrzenie Nim zdecydujemy się na osobiste oględziny pojazdu, warto wyczerpać(...) walki z nieuczciwymi sprzedawcami. SPRAWDZANIE UŻYWANEGO SAMOCHODU W INTERNECIE - KROK PO KROKU 1. Historia pojazdu Przebieg auta z Polski można sprawdzić na stronie historiapojazdu.gov.pl...

 • Posłuchaj jak ściemnia handlarz

  Wielu samochodów z "prywatnego importu" nie sposób polecić z czystym sumieniem. Podobnie jak wielu handlarzy używanych aut.

 • Jakiego przebiegu się bać?

  Czynnikiem, który w znaczny sposób wpływa na cenę pojazdu używanego jest przebieg. Na jego podstawie - przynajmniej teoretycznie - można określić stan techniczny, w jakim znajduje się dane auto.

 • O ile cofa się liczniki? Np. 600 tys. km!

  Łamiące języki powiedzenie "cóż, że ze Szwecji" w przypadku samochodów zupełnie się nie sprawdza. Na tle sprowadzanych z Niemiec, Włoch czy Francji pojazdów to właśnie auta z ojczyzny Volvo i Saaba wyróżniają się kilkoma bardzo cennymi cechami.

 • Rewolucja na rynku samochodów używanych coraz bliżej

  Będzie można sprawdzić historię i przebieg pojazdu bez ruszania się z domu. Ma to utrudnić życie nieuczciwym handlarzom.

 • Używane Volvo - poradnik kupującego

  Marka Volvo dla wielu jest symbolem trwałości i bezpieczeństwa. Ze względu na wysokie koszty serwisowania, szwedzkie auta odnotowują znaczny spadek wartości.

 • Kłamstwa handlarzy samochodami

  Jak sprytnie kłamać? Tę sztukę sprzedawcy używanych samochodów opanowali do perfekcji. Pomożemy zdemaskować ich sztuczki.

 • Kłamstwa w ogłoszeniach

  Sprzedawcy bez skrupułów uciekają się do kłamstw. Demaskujemy te najczęstsze i podpowiadamy, jak je wykryć.

 • Kierowców czeka rewolucja! Zobacz, co się zmieni

  ...informację do Centralnej Ewidencji Pojazdów. Za pośrednictwem platformy internetowej - podobnie, jak dzieje się to np. w Szwecji - dysponując danymi z dowodu rejestracyjnego - zainteresowany zakupem będzie mógł sprawdzić przebieg odnotowany przy ostatnim badaniu technicznym. Nowe przepisy zakładają ponadto, że numer rejestracyjny przyznawany będzie autu dożywotnio, co oznacza, że nie będzie już...

Dyskusje na temat: jak sprawdzić przebieg auta ze szwecji
 • jak sprawdzić przebieg

  każde auto z silnikem diesla ze szwecji jest po taksówce lub firmowe i mają dużo km nagonione.już 2-3y letnie mają po 200tys km.prywatne osoby takich tam nie kupują,bo są pózniej opłaty bardzo duże.auto po taxi ze szwecji można poznać po kilku antenkach na dachu.mimo to są to raczej auta dobrze utrzymane,bo tam na przeglądach byle co nie przejdzie.

 • SAMOCHODY W SZWECJI

  W SZWECJI NUMER REJESTRACYJNY PRZYPISYWANY JEST DO SAMOCHODU, ZMIENIAJA SIE WLASCICIELE A ON POZOSTAJE BEZ ZMIAN. SAME KORZYSCI, LATWOSC SPRAWDZENIA HISTORII AUTA, BRAK OPLAT ZA ZMIANE TABLIC I BIUROKRACJI PRZY PRZEREJESTROWANIU. POLECAM INNYM KRAJOM,SZCZEGOLNIE POLSCE.

 • Szwedzkie lepsze ? bzdura

  Ale bzdury. Mieszkam w Szwecji kilka lat i 60 % szwedów nie przykłada uwagi do stanu technicznego pojazdu. Często można zauważyć samochody ze zderzakiem przymocowanym na drut, albo z rozbitym przednim reflektorem gdzie sobie jeździ po miesiącu bez wymiany.Powodem tego jest to że wszystkie usługi tutaj są strasznie drogie więc Szwedzi jak Polacy jeżdżą puki nie trzeba do auta sporo dołożyć jak

 • Re: Jak zmusić Polaków do kupowania nowych aut. 8 propozycji

  przeglądu, ale wtedy niewielu nabywców da się nabrać, że tak drastycznie zmniejszyły się przebiegi auta. Rozwiązanie podobne obowiązuje w Szwecji, każdy nabywca po nr rejestracyjnym jest w stanie sprawdzić z domu przebieg auta w necie( np. Volvo w Szwecji 700000 km, to samo w Polsce 150000:). Kolejna rzecz to kary takie jak w USA za fałszowanie liczników i proceder zostanie mocno ukrócony