• Informacje na temat:

  18 lat

Artykuły na temat: 18 lat
 • BMW, 18 lat, brak prawa jazdy, brawura...

  Miejsce akcji: Sławno, gmina Strzelce. Niedziela, 8 listopada. W rolach głównych: pewien 18-latek i policjanci z nieoznakowanego radiowozu. Aha. I jeszcze pieszy. Mocno przestraszony pieszy.

 • Pierwszy nowy tor Rallycross w Polsce od 18 lat!

  ...​W pierwszy weekend września (3.09) w Polskim Rallycrossie otworzy się nowy rozdział. Po kilkunastu latach pojawi się zupełnie nowy obiekt obok dobrze znanych klasyków w Słomczynie i Toruniu.

 • Najlepszy pierwszy kwartał Opla w Polsce od 18 lat

  W marcu sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 3861 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t, co daje ponad 19 % wzrostu w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej – 3231 sztuk. Był to najlepszy marcowy wynik marki od 2000 roku, czyli od 17 lat. Marzec był także rekordowym miesiącem w historii sprzedaży Opla Mokki na polskim rynku. Sprzedaż tego popularnego SUVa w minionym miesiącu...

 • Miał 18 lat i prawo jazdy od kilku miesięcy...

  Niestety, obrażenia jakich doznał 18-letni kierowca okazały się dla niego śmiertelne. Do tego tragicznego zdarzenia doszło 1 marca około godziny 9.00 w Gorzkowie Nowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący Citroenem C5 18-letni kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył bokiem w przydrożne...

 • Osiem osób w BMW. 18-latek jechał w bagażniku. Spłonął. Kierowcy grozi 8 lat więzienia

  Tragedia w Swarzędzu (wielkopolskie). W wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę zginął 18-latek przewożony w bagażniku.

 • Wydał 50 mln dolarów. Jego syn ma 18 lat i angaż w F1

  Kanadyjski kierowca, 18-letni Lance Stroll, który w 2017 roku zadebiutuje w Formule 1 w teamie Williams i będzie najmłodszym zawodnikiem w stawce, został w plebiscycie dziennika "Le Journal de Quebec" wybrany sportowcem roku tej prowincji.

 • Celica TS od lat 18.

  Zobacz galerię zdjęć toyoty celicy TS po tuningu we włoskiej firmie Simoni Racing.

 • Zabił. 12 lat dla 18-latka?

  Zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym postawiła prokuratura 18-letniemu mieszkańcowi Olsztyna.

 • 41 tys. km autostrad w 18 lat

  Jeszcze 18 lat temu Chiny nie miały żadnej autostrady, dziś dysponują drugą co do wielkości siecią autostrad na świecie. Pod koniec zeszłego roku było to aż 41 tysięcy kilometrów.

 • Do 15 lat więzienia dla kierowcy, który uszkodził 18 aut w Krakowie

  Zarzut sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczki z miejsca wypadku usłyszał w czwartek w krakowskiej prokuraturze kierowca, który we wtorek najechał na 18 aut i spowodował obrażenia u 15 osób - poinformowała w czwartek krakowska prokuratura.

Zdjęcia na temat: 18 lat
Dyskusje na temat: 18 lat